Ofertă acceptată Cumpărare directă

30120000-6 Echipament de fotocopiere si de tiparire offset (Rev.2)

Număr anunț
DA22405126
Autoritate contractantă
Comuna Turt (CUI 3896887)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
30120000-6 · Echipament de fotocopiere si de tiparire offset (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.540 RON
Valoare atribuită
8.540 RON
Data publicării
14.02.2019 10:11
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.540 RON

din 8.540 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.