Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Drum Cartridge Unitate cilindru DR2200 BROTHER HL2220 HL2230 HL2240 HL2250 HL2270 HL2280 MFC7360
- Număr anunț
- DA22402385
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic HENRI COANDA (CUI 4830023)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54,62 RON
- Valoare atribuită
- 54,62 RON
- Data publicării
- 13.02.2019 16:08
- Termen limită
- 18.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.02.2019 17:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
54,62 RON
din 54,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro