Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus toner HP LJ 700 COLOR, MFP, SET NEGRU SI 3 CULORI- conf anunt adv 1061505 -secret management
- Număr anunț
- DA22401097
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
- Cod CPV
- 30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.540,88 RON
- Valoare atribuită
- 3.540,88 RON
- Data publicării
- 13.02.2019 14:42
- Termen limită
- 18.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.02.2019 08:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.540,88 RON
din 3.540,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro