Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Memorie RAM G.Skill Aegis DDR4 32GB (2x 16GB) 3000MHz CL16 1.35V XMP 2.0 (F4-3000C16D-32GISB)
- Număr anunț
- DA22402406
- Autoritate contractantă
- CASA DE ASIGURARI DE SANATATE MARAMURES (CUI 11320493)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 30236111-3 · Memorie dinamica cu acces aleatoriu (DRAM) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 766 RON
- Valoare atribuită
- 766 RON
- Data publicării
- 13.02.2019 16:11
- Termen limită
- 18.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.02.2019 16:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
766 RON
din 766 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro