Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop HP 250 G6, 1WY63EA 15.6" LED FHD Intel Core i5-7200U RAM 8GB HDD 1TB Windows 10 Pro
- Număr anunț
- DA22400070
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ILFOV - CONSILIUL JUDETEAN (CUI 4192545)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.150 RON
- Valoare atribuită
- 17.150 RON
- Data publicării
- 13.02.2019 13:46
- Termen limită
- 18.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.02.2019 14:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.150 RON
din 17.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro