Ofertă acceptată Cumpărare directă

PC magazie

Număr anunț
DA22398368
Autoritate contractantă
R 10683385 TRANSURBIS
Furnizor / câștigător
INFO PLUS S.R.L. (CUI RO11867882)
Cod CPV
30237100-0 · Piese pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.953,20 RON
Valoare atribuită
1.953,20 RON
Data publicării
13.02.2019 12:14
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.953,20 RON

din 1.953,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.