Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitia SURSA PC 120MM 500W SPACER-pozitia 35/PAAP/2019

Număr anunț
DA22395889
Autoritate contractantă
ETA S.A. (CUI RO10524177)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI RO16099955)
Cod CPV
30237200-1 · Accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57,98 RON
Valoare atribuită
57,98 RON
Data publicării
13.02.2019 10:11
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 10:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57,98 RON

din 57,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.