Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PRODUSE PROTOCOL CF ANEXA

Număr anunț
DA22405546
Autoritate contractantă
OFICIUL NATIONAL DE PREVENIRE SI COMBATERE A SPALARII BANILOR (CUI 11806010)
Furnizor / câștigător
CARREFOUR ROMANIA SA (CUI RO11588780)
Cod CPV
39223100-2 · Linguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
155,95 RON
Valoare atribuită
155,95 RON
Data publicării
14.02.2019 10:30
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 16:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

155,95 RON

din 155,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.