Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE CONFORM ANUNT ADV1060744
- Număr anunț
- DA22403499
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 01261 PITESTI (CUI 4229636)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI RO151836)
- Cod CPV
- 34310000-3 · Motoare si piese pentru motoare (vehicule) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 878,81 RON
- Valoare atribuită
- 878,81 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 08:48
- Termen limită
- 19.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.02.2019 08:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
878,81 RON
din 878,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro