Ofertă refuzată Cumpărare directă

SISTEM ALARMA

Număr anunț
DA22304063
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
Furnizor / câștigător
HELION S.A. (CUI RO26471400)
Cod CPV
31710000-6 · Echipament electronic (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.861 RON
Valoare finală
5.861 RON
Data publicării
29.01.2019 15:21
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 07:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.