Ofertă acceptată Cumpărare directă

Doppler vascular / Oscilometru cu 3 sonde, BT-200V3

Număr anunț
DA22408181
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
Furnizor / câștigător
SYNERGO EUROPE SRL (CUI RO22515288)
Cod CPV
33112320-7 · Aparate Doppler (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
749 RON
Valoare atribuită
749 RON
Data publicării
14.02.2019 12:44
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

749 RON

din 749 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.