Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fierbator de apa TEFAL Dialog KI150D, 1.7l, 2400W, inox

Număr anunț
DA22402205
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR 'MIHAI I' (CUI 5205767)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711320-8 · Filtre de ceai electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90,08 RON
Valoare atribuită
90,08 RON
Data publicării
13.02.2019 15:48
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 15:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90,08 RON

din 90,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.