Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie termosensibila 145mm x 30m pentru electrocardiograf Fukuda Denshi FX-8222

Număr anunț
DA22392921
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
22993300-0 · Hartie sau carton termografice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148,50 RON
Valoare atribuită
148,50 RON
Data publicării
12.02.2019 15:25
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 15:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148,50 RON

din 148,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.