Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROBITUSSIN EXPECTORANS X 1 SOL. ORALA

Număr anunț
DA22405143
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE MURGENI (CUI 3890655)
Furnizor / câștigător
MEDIMFARM SA (CUI RO1359259)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
141 RON
Valoare atribuită
141 RON
Data publicării
14.02.2019 10:12
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

141 RON

din 141 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.