Ofertă acceptată Cumpărare directă

MICROCLISME ADULTI 4 LAX X 6BUC

Număr anunț
DA22403290
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare a Persoanelor cu Handicap - Pastraveni (CUI 2614376)
Furnizor / câștigător
FLOREDANA FARM SRL (CUI 23556588)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
111,79 RON
Valoare atribuită
111,79 RON
Data publicării
14.02.2019 08:33
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

111,79 RON

din 111,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.