Ofertă refuzată
Cumpărare directă
DERMOBACTER sol.cutanata x 300 ml
- Număr anunț
- DA22398528
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Obstetrica-Ginecologie Elena Doamna Iasi (CUI 4701401)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33695000-8 · Toate celelalte produse neterapeutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 729,30 RON
- Valoare finală
- 729,30 RON
- Data publicării
- 13.02.2019 12:23
- Data finalizării
- 14.02.2019 16:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.