Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE DE AGENTI DIAGNOSTICI
- Număr anunț
- DA22395606
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 571,43 RON
- Valoare atribuită
- 571,43 RON
- Data publicării
- 13.02.2019 09:58
- Termen limită
- 18.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.02.2019 09:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
571,43 RON
din 571,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro