Ofertă acceptată Cumpărare directă

cilindru pneumatic 63/150 axa 3 pentru statie asfalt

Număr anunț
DA22407406
Autoritate contractantă
DRUMURI SI PODURI SA SIBIU (CUI RO11766640)
Furnizor / câștigător
TEHNIC TOOLS S.R.L. (CUI RO17000781)
Cod CPV
43412000-4 · Malaxoare de pietris cu bitum (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.455 RON
Valoare atribuită
3.455 RON
Data publicării
14.02.2019 12:03
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 12:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.455 RON

din 3.455 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.