Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de publicitate

Număr anunț
DA22405576
Autoritate contractantă
COMUNA GRECI (CUI 4793960)
Furnizor / câștigător
DELTA MEDIASTANDARD SRL (CUI 25084511)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165,20 RON
Valoare atribuită
165,20 RON
Data publicării
14.02.2019 10:31
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 11:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165,20 RON

din 165,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.