Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Transport persoane cu microbuzul 8+1 de locuri , pe ruta : Gheorgheni - Odorheiu Secuiesc si retur
- Număr anunț
- DA22403544
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic Salamon Erno (CUI 4245100)
- Furnizor / câștigător
- VANDOR TRANS TOURS SRL (CUI RO14581760)
- Cod CPV
- 34120000-4 · Autovehicule pentru transportul a 10 sau mai multe persoane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 260 RON
- Valoare atribuită
- 260 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 08:52
- Termen limită
- 19.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.02.2019 09:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
260 RON
din 260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro