Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Electropompa submersibila de put 12GS75T/B-4OS
- Număr anunț
- DA22403243
- Autoritate contractantă
- Comuna Slatina Timis (CUI 3227211)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA POMPE SRL (CUI RO15238630)
- Cod CPV
- 43134100-2 · Pompe submersibile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.528 RON
- Valoare atribuită
- 9.528 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 08:29
- Termen limită
- 19.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.02.2019 13:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.528 RON
din 9.528 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro