Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROWENTA RO3724EA ASPIRATOR FARA SAC

Număr anunț
DA22401670
Autoritate contractantă
ASOCIATIA "CENTRUL DE INFORMARE SI DOCUMENTARE PENTRU INTEGRARE EUROPEANA SI DEZVOLTARE DURABILA" BRAILA (CUI 18049511)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294,03 RON
Valoare atribuită
294,03 RON
Data publicării
13.02.2019 15:11
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294,03 RON

din 294,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.