Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire documentatii cadastrale

Număr anunț
DA22402527
Autoritate contractantă
Comuna Storobaneasa (Primaria Comunei Storobaneasa Teleorman) (CUI 4652791)
Furnizor / câștigător
NĂSTASE TRAIAN - P.F.A (CUI 34472962)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.155,20 RON
Valoare atribuită
20.155,20 RON
Data publicării
13.02.2019 16:40
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 16:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.155,20 RON

din 20.155,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.