Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reclasificare autobuze cu >=40 locuri pe categorii de confort, pentru autobuzul TM46PCG

Număr anunț
DA22398430
Autoritate contractantă
GIROCEANA S.R.L (CUI 14717383)
Furnizor / câștigător
REGIA AUTONOMA - REGISTRUL AUTO ROMAN (CUI 1590236)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
356,64 RON
Valoare atribuită
356,64 RON
Data publicării
13.02.2019 12:18
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

356,64 RON

din 356,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.