Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiectare, instalare si punere in functiune sistem electronic de securitate

Număr anunț
DA22390895
Autoritate contractantă
COMUNA DAIA (CUI 5123675)
Furnizor / câștigător
DARMY FORCE SECURITY SRL (CUI 36489979)
Cod CPV
35121700-5 · Sisteme de alarma (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.519,77 RON
Valoare atribuită
3.519,77 RON
Data publicării
12.02.2019 13:39
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.519,77 RON

din 3.519,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.