Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SSD Samsung, 500GB, 860 Evo, retail, SATA3, rata transfer r/w: 550/520 mb/s, 7mm, MZ-76E500B/EU
- Număr anunț
- DA22404899
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE IMPOZITE SI TAXE LOCALE A SECTORULUI 1 (CUI 12293095)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
- Cod CPV
- 30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.182,74 RON
- Valoare atribuită
- 2.182,74 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 10:01
- Termen limită
- 19.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.02.2019 12:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.182,74 RON
din 2.182,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro