Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROLETA MATERIAL BLACK OUT- AEROPORT OTOPENI

Număr anunț
DA22400243
Autoritate contractantă
Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti SA (CUI RO26490194)
Furnizor / câștigător
IDEEA STIL GRUP SRL (CUI 17351154)
Cod CPV
39515410-2 · Storuri de interior (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
263,70 RON
Valoare atribuită
263,70 RON
Data publicării
13.02.2019 13:54
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 15:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

263,70 RON

din 263,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.