Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tamplarie PVC

Număr anunț
DA22400556
Autoritate contractantă
COMUNA TETOIU (CUI 2541746)
Furnizor / câștigător
SILVIA SRL (CUI 5446986)
Cod CPV
45421000-4 · Lucrari de tamplarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.020 RON
Valoare atribuită
6.020 RON
Data publicării
13.02.2019 14:12
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.020 RON

din 6.020 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.