Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ax+ambreiaj central
- Număr anunț
- DA22394779
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOMET SERVICE ACTIV SRL (CUI RO30356566)
- Cod CPV
- 42674000-1 · Piese si accesorii de masini-unelte pentru prelucrarea metalelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.990 RON
- Valoare atribuită
- 1.990 RON
- Data publicării
- 13.02.2019 09:10
- Termen limită
- 18.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.02.2019 15:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.990 RON
din 1.990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro