Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de masuratori topografice pentru plotul de irigatii SPP 6 apartinand OUAI ISG Mircea Voda

Număr anunț
DA22403582
Autoritate contractantă
ORGANIZATIA UTILIZATORILOR DE APA PENTRU IRIGATII "ISG MIRCEA-VODA (CUI 18522511)
Furnizor / câștigător
AGROIMOBILIARA S.R.L. (CUI RO15342753)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.337 RON
Valoare atribuită
9.337 RON
Data publicării
14.02.2019 08:55
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.337 RON

din 9.337 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.