Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pichet PSI. Continut (2cange, lopata, topor-tarnacop, galeata, ranga, cazma).
- Număr anunț
- DA22403425
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
- Furnizor / câștigător
- LANCRIS PROD SRL (CUI RO5306680)
- Cod CPV
- 44482000-2 · Dispozitive de protectie impotriva incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 482 RON
- Valoare atribuită
- 482 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 08:43
- Termen limită
- 19.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.02.2019 12:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
482 RON
din 482 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro