Ofertă acceptată Cumpărare directă

Varfuri de burghiu Bosch 5491

Număr anunț
DA22401545
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
EUROTECH SRL (CUI RO11116770)
Cod CPV
44512910-4 · Varfuri de burghiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
346,67 RON
Valoare atribuită
346,67 RON
Data publicării
13.02.2019 15:05
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

346,67 RON

din 346,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.