Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INL KIT DISTRIBUTIE DACIA DUSTER
- Număr anunț
- DA22408365
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0645 SIBIU (CUI 4241028)
- Furnizor / câștigător
- AUROCAR 2002 SRL (CUI RO11690410)
- Cod CPV
- 50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 588,24 RON
- Valoare atribuită
- 588,24 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 12:51
- Termen limită
- 19.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.02.2019 14:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
588,24 RON
din 588,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro