Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET REVIZIE SISTEM SECURITATE
- Număr anunț
- DA22407985
- Autoritate contractantă
- Colegiul National "Gib Mihaescu" Dragasani (CUI 2574000)
- Furnizor / câștigător
- UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI RO16099955)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500 RON
- Valoare atribuită
- 500 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 12:35
- Termen limită
- 19.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.02.2019 14:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
500 RON
din 500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro