Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie Audi A6

Număr anunț
DA22397515
Autoritate contractantă
AUTORITATEA PENTRU ADMINISTRAREA ACTIVELOR STATULUI (CUI 11795573)
Furnizor / câștigător
EREBUS TEHNICS INTERNATIONAL SRL (CUI RO6521580)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.921,84 RON
Valoare atribuită
1.921,84 RON
Data publicării
13.02.2019 11:32
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 11:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.921,84 RON

din 1.921,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.