Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare studiu de proiectare, faza S.F.pentru ob."Centru de zi pentru copii,in comuna Storobaneasa

Număr anunț
DA22400463
Autoritate contractantă
Comuna Storobaneasa (Primaria Comunei Storobaneasa Teleorman) (CUI 4652791)
Furnizor / câștigător
PRIMA ARH GRUP SRL (CUI 30459006)
Cod CPV
71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
13.02.2019 14:07
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
13.02.2019 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.