Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii complete de indosariere a documentelor si de legatorie
- Număr anunț
- DA22381641
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Constanta (CUI 4707706)
- Furnizor / câștigător
- TEODORESCU VICTORIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 33977410)
- Cod CPV
- 79971200-3 · Servicii de legare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare finală
- 6.000 RON
- Data publicării
- 11.02.2019 14:00
- Data finalizării
- 14.02.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.