Ofertă acceptată Cumpărare directă

Canule nazale oxigen, sterile

Număr anunț
DA22415037
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Urlati (CUI 20794712)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI RO12284240)
Cod CPV
33141220-8 · Canule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
99 RON
Valoare atribuită
99 RON
Data publicării
15.02.2019 10:38
Termen limită
20.02.2019 17:00
Data finalizării
15.02.2019 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

99 RON

din 99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.