Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii audit energetic si certificat de performanta energetica Hotel Olimpic Izvorani
- Număr anunț
- DA22412041
- Autoritate contractantă
- Comitetul Olimpic si Sportiv Roman (CUI 13746143)
- Furnizor / câștigător
- TAN TOP CONSULTING S.R.L. (CUI 38546779)
- Cod CPV
- 71314300-5 · Servicii de consultanta in eficienta energetica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.600 RON
- Valoare atribuită
- 7.600 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 17:07
- Termen limită
- 20.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.02.2019 12:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.600 RON
din 7.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro