Ofertă refuzată Cumpărare directă

fasa tifon 10/10,Comprese nesterile 40cm x 40cm

Număr anunț
DA22395737
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN ALBA (CUI 7422967)
Furnizor / câștigător
NOVITRADE SRL (CUI RO15011423)
Cod CPV
33141113-4 · Bandaje (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
371,50 RON
Valoare finală
371,50 RON
Data publicării
13.02.2019 10:05
Data finalizării
15.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.