Ofertă refuzată Cumpărare directă

CARCASA PORC NEDEGRESATA CONGELATA

Număr anunț
DA22414774
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
Furnizor / câștigător
ROYAL & ROBERT SRL (CUI 28636220)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.920 RON
Valoare finală
9.654 RON
Data publicării
15.02.2019 10:26
Termen limită
20.02.2019 17:00
Data finalizării
15.02.2019 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.