Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SUNCA PRESATA
- Număr anunț
- DA22414187
- Autoritate contractantă
- GRADINITA STEP BY STEP CU PROGRAM PRELUNGIT SI PROGRAM NORMAL "RAZA DE SOARE' MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29170402)
- Furnizor / câștigător
- MIR ALICE II SRL (CUI RO3875515)
- Cod CPV
- 15131700-2 · Preparate pe baza de carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 211,96 RON
- Valoare atribuită
- 211,96 RON
- Data publicării
- 15.02.2019 09:58
- Termen limită
- 20.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.02.2019 14:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
211,96 RON
din 211,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro