Ofertă refuzată
Cumpărare directă
crenwursti
- Număr anunț
- DA22395919
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC HENRI COANDA BACAU (CUI 4278353)
- Furnizor / câștigător
- RAZVANY’S FRESH (CUI 25246834)
- Cod CPV
- 15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240,84 RON
- Valoare finală
- 240,84 RON
- Data publicării
- 13.02.2019 10:13
- Data finalizării
- 15.02.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.