Ofertă refuzată Cumpărare directă

alimente

Număr anunț
DA22371466
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT " ELEFANTELUL CURIOS" SIBIU (CUI 4405953)
Furnizor / câștigător
MB CARN SIB SRL (CUI RO33933456)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
977,70 RON
Valoare finală
977,70 RON
Data publicării
08.02.2019 12:36
Data finalizării
15.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.