Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LAPTE CONSUM, BRANZĂ PROASPĂTĂ, SMANTANA GRASA, BRANZA TARE.
- Număr anunț
- DA22412949
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PP NR. 19, BOTOSANI (CUI 20404976)
- Furnizor / câștigător
- MILK SRL (CUI RO14243875)
- Cod CPV
- 15511100-4 · Lapte pasteurizat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 590 RON
- Valoare atribuită
- 590 RON
- Data publicării
- 15.02.2019 08:47
- Termen limită
- 20.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.02.2019 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
590 RON
din 590 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro