Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 18,8% sub estimat

PRODUSE ALIMENTARE

Număr anunț
DA22393701
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DIMITRIE ROMANESCU DOROHOI (CUI 29178562)
Furnizor / câștigător
SABCO-S SRL (CUI RO17124453)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
798,77 RON
Valoare atribuită
648,68 RON 18,8% sub estimat
Data publicării
12.02.2019 18:00
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
15.02.2019 07:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

648,68 RON

din 798,77 RON estimat 18,8%

Adjudecat la 81,2% din estimat · economie 150,09 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.