Ofertă acceptată Cumpărare directă

GOLDNUTRITION CREATINE POWER MIX PORT/ MANGO 1KG

Număr anunț
DA22408568
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE ATLETISM (CUI 4203423)
Furnizor / câștigător
GOLDNUTRITION EEC SRL (CUI RO35264226)
Cod CPV
33616100-2 · Provitamine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
152 RON
Valoare atribuită
152 RON
Data publicării
14.02.2019 13:00
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
14.02.2019 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

152 RON

din 152 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.