Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezinf suprafete, pav. si disp. - tip Trioton; Dezinf pt aer/aeromicroflora- tip Oxidice AIR

Număr anunț
DA22399079
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova (CUI 4417060)
Furnizor / câștigător
MEDEXPERT PROFESSIONAL SRL (CUI 26509823)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68.700 RON
Valoare atribuită
68.700 RON
Data publicării
13.02.2019 12:54
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
15.02.2019 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

68.700 RON

din 68.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.