Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rechizite si consumabile birou

Număr anunț
DA22414327
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA"DANILA STUPAR"COMUNA RUSII-MUNTI (CUI 29038755)
Furnizor / câștigător
MARTEL COM SRL (CUI RO12007070)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.060,27 RON
Valoare atribuită
2.060,27 RON
Data publicării
15.02.2019 10:04
Termen limită
20.02.2019 17:00
Data finalizării
15.02.2019 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.060,27 RON

din 2.060,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.