Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rezerva hartie flipchart Herlitz 20 file, patratele, 6 perforatii, 68x99 cm
- Număr anunț
- DA22413927
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI RO25109101)
- Cod CPV
- 30197621-5 · Bloc de hartie pentru flipchart (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34,20 RON
- Valoare atribuită
- 34,20 RON
- Data publicării
- 15.02.2019 09:47
- Termen limită
- 20.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.02.2019 11:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
34,20 RON
din 34,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro